2 dakika

Tecrübe, eğitim ve yeteneklerinize güveniyor olabilirsiniz ama CV’niz sıradan bir içeriğe sahipse yaratıcı bir şekilde hazırlanmış CV her an sizin önünüze geçebilir.

Peki bir işi koparıp almanız için nasıl bir CV’ye sahip olmanız gerek? Cevabı bu yazımızda!

Etkili CV Hazırlama Rehberi

Devamı...

1 dakika

İstatistik biliminin hayatımızdaki yeri büyük, attığımız her adımın istatistiğinin tutulduğu günümüzde çalışanları yakından ilgilendiren birtakım istatistik çalışmalarını derledik.

1. Her şeyin 2 saatte halledilebileceğini düşünürler.

Her şeyin 2 saatte halledilebileceğini düşünürler.

Devamı...

1 dakika

BES Otomatik Katılım Entegrasyonu

1 Ocak 2018 itibarıyla Otomatik Katılım Sistemi'ne dahil olan, 50-100 arası çalışana sahip kullanıcılarımıza Kolay İK olarak yine güzel bir haberimiz var:

Sisteme NN Hayat ve Emeklilik ile katılın, 1 yıl boyunca tüm personel yönetim süreçlerinizi hem kolay hem de ücretsiz takip edin!

Kolay İ...

Devamı...

2 dakika

Kolay İK - Akbank İşbirliği

Şirket yöneticileri ve insan kaynakları profesyonellerinin zamanını en çok alan işlerden birini daha kolaylaştırdık! Türkiye'nin önde gelen bankalarından Akbank ile yaptığımız iş birliği sayesinde artık maaşlarınızı sadece 3 tıkta ödeyeceksiniz (Biz geçtiğimiz ay 32 kişinin maaşını sadece 130 saniyede ödedik). Hem de ilk 6 ay Akbank'tan size hediye!

Devamı...

1 dakika

2018 Gelir Vergisi Dilimleri

Gelir vergisi için 2018 yılı dilimleri belli oldu. Maliye Bakanlığı (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından belirlenen yeni oranlar 29.12.2018 Tarihli ve 30285 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak 01.01.2018 tarihinden itibaren yürürlüğe girdi.

Devamı...