2 dakika

LinkedIn profilinizi profesyonel hale getirerek görünürlüğünüzü nasıl artırırsınız? İş dünyasında iyi bir izlenim bırakmak için etkili bir LinkedIn profili nasıl oluşturulur? İşte, Linkedin profilinizi profesyonel hale getirmenin yolları...

Etkili Linkedin Profili Oluşturma

Devamı...

4 dakika

Uzun zamandır insan kaynakları (İKcı) çalışanları ile mesaimiz var. Post-it ile izin istemeden, aşk acısı için tavsiyeye; patron ile arabuluculuk ihtiyacından, çocuğu için kreş talebine kadar hemen her konunun muhatabı İK'cı aslında bir şirkette ne yapar?

 İnsan kaynakları uzmanı ne iş yapar?

Devamı...

2 dakika

Tecrübe, eğitim ve yeteneklerinize güveniyor olabilirsiniz ama CV’niz sıradan bir içeriğe sahipse yaratıcı bir şekilde hazırlanmış CV her an sizin önünüze geçebilir.

Peki bir işi koparıp almanız için nasıl bir CV’ye sahip olmanız gerek? Cevabı bu yazımızda!

Etkili CV Hazırlama Rehberi

Devamı...

1 dakika

İstatistik biliminin hayatımızdaki yeri büyük, attığımız her adımın istatistiğinin tutulduğu günümüzde çalışanları yakından ilgilendiren birtakım istatistik çalışmalarını derledik.

1. Her şeyin 2 saatte halledilebileceğini düşünürler.

Her şeyin 2 saatte halledilebileceğini düşünürler.

Devamı...

1 dakika

BES Otomatik Katılım Entegrasyonu

1 Ocak 2018 itibarıyla Otomatik Katılım Sistemi'ne dahil olan, 50-100 arası çalışana sahip kullanıcılarımıza Kolay İK olarak yine güzel bir haberimiz var:

Sisteme NN Hayat ve Emeklilik ile katılın, 1 yıl boyunca tüm personel yönetim süreçlerinizi hem kolay hem de ücretsiz takip edin!

Kolay İ...

Devamı...