3 dakika

1 Temmuz 2018'de bizim de dahil olduğumuz 10 - 50 çalışanlı şirketler için zorunlu Otomatik Katılım Bireysel Emeklilik Sistemi başlıyor.

Otomatik katılım BES nedir

Devamı...

3 dakika

İş görüşmesine gittiğimizde, en iyi izlenimi bırakmak isteriz, bu yüzden de en güzel olduğunu düşündüğümüz kıyafetleri giyeriz ancak bu her zaman doğru seçim olmayabilir!

iş görüşmesinde ne giyilir

Devamı...

5 dakika

Günümüzde çalışma performansınızı artırmanıza yardımcı olacak binlerce üretkenlik uygulaması var, aslında işe odaklanmanızı iyileştirmek için yapmanız gerekenler çok basit; çalışma alışkanlıklarınızda ve çevrenizde birkaç ufak değişiklik! İşte size işinizde verimliliğinizi artırmanız için 8 basit ipucu.

İşte verimli çalışmak

Devamı...

1 dakika

Ücretsiz İnsan Kaynakları Dergisi

İnternetin artık her an ulaşılabilir, bilginin derya deniz olduğu bir dönemde dergi de nereden çıktı? Hele tamamen dijital bir ürün olan Kolay İK bir dergiyi neden destekliyor?

Devamı...

5 dakika

Lider sosyal medya sitesi Facebook'un kişisel veriler ile ilgili haberlerle gündeme gelmesinden ve hem ülkemizde hem de Avrupa Birliği'nde peşpeşe gelen mevzuat değişikliklerinden sonra dikkatler kişisel verilerin kullanımına çevrildi.

kişisel verilerin korunması

Devamı...