2 dakika

İzin yönetimi yenilendi

Yenilenen Kolay İK kullanıcı arayüzünde izin süreçlerine dair her şeyi artık tek bir ekrandan kurup yönetebileceksiniz. Nasıl mı?

  1. Adım: Daha önce izin ekranı kurulumu yapmadınız mı? Önce şirketinizde kullanılan izin türlerini belirleyin.

    Kolay İK arayüzüne girişi yapın, sol menüden "İzinler...

Devamı...

2 dakika

Finansal Modelimiz

Sizce Kolay İK olması gerekenden ucuz mu? Çünkü bize "Fiyatınız az" diyen kullanıcılarımız da oldu, "Onbinlerce, yüzbinlerce lira isteyen yazılımlarla aynı işi bu maliyetlere nasıl yapabilirsiniz ki?" diyen ve bizi kullanmak istemeyen şirketler de. Bu konuda gelen soru ve yorumlardan sonra sizlere...

Devamı...

6 dakika

Özlük Dosyası

Kolay İK'da en çok zorlandığımız konulardan biri özlük dosyalarının toplanması, özlük ile ilgili işlemlerin yapılmasıydı. Bu konuda yalnız olmadığımızı kullanıcılarımızdan da duyunca Özlük Yönetimi özelliğini geliştirdik. Özlük Yönetimi altında değerlendirilebilecek ve fiziki olarak da tutulması g...

Devamı...

4 dakika

İnsan Kaynakları çalışanı ne iş yapar?

Bayramın ardından hatta iki bayramın arasında yeni ve güzel haberlerle tekrardan karşınızdayız! Kolay İK her gün sistemini geliştirerek kullanıcılarını mutlu ederken, mutlu kullanıcılarımızla beraber gelen büyüme de yatırımcıları Kolay İK’ya çekmeye devam ediyor.

Kolay İK kısa bir süre içerisi...

Devamı...

9 dakika

İnsan Kaynakları çalışanı ne iş yapar?

Kaç yaşına gelirseniz gelin, ister 23 yaşında taze bir mezun yeni bir beyaz yakalı olun, ister departmanınızın en yüksek rütbeli yöneticisi, daima maruz kaldığınız ve cevap verirken zorlandığınız tek bir soru var:

"Evladım sen ne iş yapıyorsun?"

Devamı...