tr
Lütfen bir dil seçin

Mart 2017’de neler oldu?

Tunca Üçer

Kolay İK’nın her geçen gün büyüyen ekibi insan kaynakları ve personel yönetim süreçlerinizi kolaylaştırmak için martta da çok çalıştı. Neler yaptığını bir özetlemek istedik.

Bu arada artık aşağıda bulunan yorum kısmından bize her türlü sorunuzu ve yorumunuzu iletebilirsiniz. Bu küçük haberden sonra, önemlilere geçelim.

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) Otomatik Katılım Sistemi Yönetimi Kolay İK’da

1 Nisan 2017 itibari ile Bireysel Emeklilik Sistemi 250’den fazla çalışanı olan tüm şirketler için zorunlu hale geldi. BES konusunda hepimizin kafası karışık. Bu yüzden hem BES’i yönetebileceğiniz bir araç tasarladık hem de BES ile ilgili bilgileri derledik.

Kolay İK’da BES’i nasıl kullanabileceğinizi anlattığımız Kolay İK’da BES Otomatik Katılım Yönetimibaşlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

BES hakkında kafa karışıklığını gidermek amacı ile hazırladığımız 20 Soruda BES Otomatik Katılım Sistemi blog yazımızdan da derlememize göz atabilirsiniz. Eğer BES ile ilgili başka sorularınız varsa bize sormaktan çekinmeyin. Sizin için araştırmaktan ve yanıtını bulmaktan memnuniyet duyarız.

Multinet Yemek Kartlarını Kolay İK ile Yönetin!

Yemek kartları her ne kadar öğlenleri hayatımızı kolaylaştırsa da bu kartları yönetmek, takip etmek, bakiye yüklemek de bir o kadar zahmetli ve zor… -du! Artık değil! Çünkü Multinet ve Kolay İK olarak kafa kafaya verdik ve yemek kartı yönetimini sizin için kolaylaştırdık.

Nasıl mı? Kolay İK’da Multinet Yemek Kartı Yönetimi blog yazımızda görebilirsiniz!

Puantaj Takibini Kolay İK Üzerinden Yapın

Bu talebe daha fazla kayıtsız kalamadık ve Kolay İK’da “Uygulamalar”a Puantaj’ı ekledik. Puantaj hem bizim hem de birçok kullanıcımızın işlerini kolaylaştırmanın yanında “Uygulamalar” sekmesi altına gelecek yeni özelliklerin de habercisi!

Puantaj’ı nasıl kullanacağım derseniz Puantaj nedir ve Kolay İK’da puantaj nasıl tutulur? yazımıza mutlaka göz atmanızı rica ederiz.

İK Raporu’nu Açtık

Türkiye’nin insan kaynakları ve personel yönetim süreçlerinin nabzını tutuyoruz. Hazırladığımız test aracılığı ile insan kaynakları ve personel yönetim süreçlerindeki yeterlilik ve yetkinliğinizi ölçebilirsiniz.

Henüz İK Raporu Testimizi doldurmadınız mı? Lütfen buradan buyurun.

Kolay İK’yı Hızlandırdık

Kullanıcı sayısı ve sistem üzerindeki çalışan sayısı arttıkça sistemimiz biraz yavaşlamıştı, bunun farkındayız. Bunun için 3 gece aralıksız yaptığımız çalışma ile sunucularımızı güncelledik ve Kolay İK’nın hızını arttırdık. Bundan sonra da sessizce buna benzer çalışmalar yapacağız.

Ekibimiz Büyüyor

Sistem geliştikçe hem ihtiyaçlar hem de talepler artıyor. Kullanıcılarımızdan gelen talepleri karşılayabilmek için de ekibimizi büyütmeye devam ediyoruz. Bu ay ekibimize üç kişi katıldı. ArdaTasarım Ekibimize, Fadik Kullanıcı Memnuniyeti Ekibimize, Doğan da Yazılım Ekibimize katıldı.

Fakat yeterli mi? Hayır. Yeni ekip arkadaşları aramaya devam ediyoruz. Kolay İK’da açık pozisyonlara bir göz atıp bize katılmak için başvurabilir ya da aramıza katılacak yeni çalışma arkadaşlarımızı bulmamız için bize yardımcı olabilirsiniz.

Baharın da yardımı ile tüm işlerimizin kolaylaşacağı güzel bir nisan dileriz!

Kolay İK Yönetici Ortak

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü Platformu'nun ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun