tr
Lütfen bir dil seçin

Sona erdi – Kolay İK ile TEB’den KOBİ’lere Ortak Kampanya

Tunca Üçer

Kolay İK olarak ana hedefimiz olan KOBİ’lere daha hızlı ulaşabilmek ihtiyaçlarını bir an önce karşılayabilmek için TEB ile ortak bir proje geliştirdik. Kuralımız çok basit: TEB Kurumsal İnternet Şubesi’ne giriş yapın ve personel yönetimi süreçlerinizi sorun olmaktan çıkaran Kolay İK’yı bir yıl ücretsiz kullanın! Detayları da buyurun aşağıda açıklayalım.

  • Bu hafta başlayan kampanya 15 Mart 2016 tarihine kadar geçerli olacak.
  • TEB Kurumsal İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra 5 iş günü içinde mail veya sms ile gönderilecek size özel kod ile TEB ile Kayıt Olun sayfamız üzerinden Kolay İK’ya kayıt olduktan sonra şirket büyüklüğünüz ne olursa olsun 1 yıl süresince Kolay İK’yı ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.
  • Tabii ki bu süreçte kafanıza takılan bir şey olursa bize her şekilde ulaşıp bizden yardım alabilirsiniz. Sitemizde ekranın sağ altında görünen mavi sohbet uygulamasına tıklayarak, iletisim@kolayik.com’a eposta göndererek ya da 0212 951 06 61 numaralı destek hattımızı arayarak bize ulaşmaktan çekinmeyin.
  • Eğer TEB Kurumsal İnternet Şubesi’ne giriş yaptıysanız ve size özel kodunuza ulaştıysanız sizi hemen buraya alalım: TEB ile Kayıt Olun

Kolay İK nedir ve ne işime yarar diye düşünüyorsanız Kolay İK’nın Alametifarkası Nedir?yazımızdan Kolay İK’nın size sunduklarını görebilir, ardından eğer TEB müşterisi değilseniz de buraya tıklayarak sadece yarım dakikada Kolay İK’ya kayıt olarak 15 günlük deneme sürecinizi hemen başlatabilirsiniz!

Aklınıza takılan herhangi bir şey veya bize sormak istediğiniz sorular olursa lütfen mail, telefon ya da sitemizdeki sohbet alanı aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin!

Kolay İK Yönetici Ortak

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun