tr
Lütfen bir dil seçin

Kolay İK – Akbank iş birliği ile maaş ödemek artık çok kolay!

Tunca Üçer

Şirket yöneticileri ve insan kaynakları profesyonellerinin zamanını en çok alan işlerden birini daha kolaylaştırdık! Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank ile yaptığımız iş birliği sayesinde artık maaşlarınızı sadece 3 tıkta ödeyeceksiniz (Biz geçtiğimiz ay 32 kişinin maaşını sadece 130 saniyede ödedik). Hem de ilk 6 ay Akbank’tan size hediye!

Bu iş birliği ile maaş ödemesi nasıl yapılır?

Önce “Bordro Oluştur” butonuna sonra da “Akbank Direkt Öde”ye tıklayacaksınız. Evet hepsi bu kadar!

Maaş ödeme günü geldiyse, ne yapmanız gerektiğine biraz detaylı bakalım:

  1. “Uygulamalar” sekmesinden “Bordro” uygulamasına girin ve “Bordro Oluştur” butonuna tıklayarak, tüm çalışanlarınızın bordrolarını tek tıkla oluşturun,

  1. Bordrolara şöyle bir göz gezdirerek son kontrollerinizi yapın. Dilerseniz “Akbank Direkt Öde” butonuna tıkladıktan sonra değişiklik yapmanız mümkün. Her şey doğru ise “Akbank Direkt Öde” butonuna tekrar tıklayın ve Akbank Direkt’e yönlenin!

  1. Akbank Direkt’te gerekli müşteri bilgilerinizi girin ve maaş ödemesini tamamlayın.

Yapmanız gerekenler bu kadar!

3 adımda maaş ödemek için ne yapmam gerekiyor?

Kolay İK kullanıcısı ve Akbank Maaş Müşterisi olmanız yeterli. Eğer Kolay İK kullanıcısı değilseniz hemen buradan bu kampanyaya özel 6 aylık ücretsiz deneme hesabınızı oluşturabilirsiniz. Eğer Akbank maaş müşterisi değilseniz de hemen buradaki formu doldurarak maaş müşterisi olmak için başvurabilirsiniz.

Bu şartları sağlıyorsanız arkanıza yaslanıp maaş ödeme işlemi yapmanız yeterli olacak. Kolay İK – Akbank iş birliği ile bir kere maaş ödeme işlemini gerçekleştirdiğinizde 6 ay boyunca hem personel yönetim yazılımı Kolay İK’yı hem de bordro yazılımını ücretsiz kullanacaksınız.

Eğer herhangi bir sorunuz varsa cevaplamak için buradayız. Sağ altta yer alan “Canlı Destek” butonuna tıklayarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kolay İK Yönetici Ortak

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü Platformu'nun ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun