tr
Lütfen bir dil seçin

İzinleri yönetmek artık çok daha kolay!

Tunca Üçer

Yenilenen Kolay İK kullanıcı arayüzünde izin süreçlerine dair her şeyi artık tek bir ekrandan kurup yönetebileceksiniz. Nasıl mı?

  1. Adım: Daha önce izin ekranı kurulumu yapmadınız mı? Önce şirketinizde kullanılan izin türlerini belirleyin.Kolay İK arayüzüne girişi yapın, sol menüden “İzinler” sekmesine tıklayın. Tanımlı izinlere göz atın ya da varsa şirketinize özel izin türünü ekleyin.

Evet bu kadar kolay 🙂

  1. Adım: Kurulumu tamamladığınıza göre sıra, şube ve departmanlara göre onay süreçlerini belirlemekte.Sol menüdeki “İzinler” sekmesine tıkladıktan sonra ekranın sağ üst kısmında “Onay Süreçleri” sekmesini görebilirsiniz. “Onay Süreçleri” sekmesinden “İzin Onay Süreci Oluştur”a tıklayın. Açılan ekranda süreç, kişi, birim gibi aşamaları kolayca seçerek tanımlayın ve kaydedin.

Bir kere tanımlayın ve hep kullanın 🙂

  1. Adım: Raporlamayı unutmayın! Dilerseniz kalan izinleri, dilerseniz aylık izinleri bu ekrandan rahatlıkla görüntüleyebilir; .xls ve .pdf uzantılı olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.İzinler sekmesinde “Raporlar”a tıklayın. Kalan İzinler ya da Aylık İzinler’den ihtiyacınız olanı seçin. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “İndir” butonuna tıklayıp hangi formatta (pdf ya da excel) dosya istediğinizi seçtikten sonra tek tıkla raporunuzu indirin.

    İzin yönetimi sürecinde desteğe ihtiyaç duyarsanız Kullanıcı Memnuniyeti Ekibimize sayfanın sağ alt köşesinde açılan sohbet penceresinden hemen ulaşabilirsiniz.

    İzin yönetimi için hazırladığımız destek içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kolay İK Yönetici Ortak

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun