tr
Lütfen bir dil seçin

Huawei X Kolay İK

Kolay İK

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi ve Kolay İK olarak yeni bir iş birliğine imza attık. Performans Değerlendirme üzerine yoğunlaştığımız bu projede yanımızda yapay zeka teknolojileriyle donatılan WeFocus var. Güçlü bir ekip olduk diyebiliriz!

Kolay İK olarak uzun zamandır çalışanların başta izin yönetimi olmak üzere, personel yönetimi ve performans yönetimi üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Performans değerlendirme üzerine yaptığımız çalışmalara yeni bir soluk getirdik ve Huawei Ar-Ge Merkezi’nin geliştirdiği WeFocus çözüm ortağını kattık. Amacımız ise WeFocus ile beraber insan kaynakları yöneticilerine, şirketlerde çalışan bağlılığını daha etkin bir şekilde ölçümlemesini ve iyileştirmesini sağlamak.

Kısaca WeFocus

WeFocus’u anlatmak için çıkan haberlerden bir alıntı yapalım.

“Yapay zeka teknolojileriyle donatılan WeFocus; çalışanların iş motivasyonunu, memnuniyet düzeyini ve performansını ölçerek işverenlere çalışan bağlılığını düzenli takip etme ve zamanında aksiyon alma imkanı veriyor. Aynı zamanda çalışanların öneri, yorum ve şikayetlerinin tamamen anonim olarak girilmesine olanak sağlayan WeFocus çalışan bağlılığı platformu, başta insan kaynakları çalışanları olmak üzere yöneticiler için de kolaylık ve zaman tasarrufu sağlıyor.”

Yapay zeka sizi de heyecanlandırmıyor mu? Kolaylık ve zaman tasarrufu ise en sevdiğimiz kelimelerden…

Dört yıldır 200 binden fazla çalışanın kullandığı Kolay İK olarak WeFocus projesine ortak olmak bizim için keyifli bir sürecin başlangıcı oldu. İK süreçlerini tek çatı altında toplayıp, dijitalleştirmeyi hedeflediğimiz bu sistemde, şirketinizle tanışmak ve sizi de Kolay İK’lı yapmak isteriz.

Buradan kayıt olup 15 gün ücretsiz deneyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Personel Yönetim Yazılımı

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun