tr
Lütfen bir dil seçin

Finansal modelimiz nedir?

Çağlar Yalı

Sizce Kolay İK olması gerekenden ucuz mu? Çünkü bize “Fiyatınız az” diyen kullanıcılarımız da oldu, “Onbinlerce, yüzbinlerce lira isteyen yazılımlarla aynı işi bu maliyetlere nasıl yapabilirsiniz ki?” diyen ve bizi kullanmak istemeyen şirketler de. Bu konuda gelen soru ve yorumlardan sonra sizlere Kolay İK’nın finansal modelini kısaca açıklamak istedik.

SaaS, yazılım dünyasına yön veren büyülü bir kelime haline geldi. “Bir Hizmet Olarak Yazılım” (Software as a Service) anlamına gelen bu kısaltma, bir yazılımı isteyen herkesin hiçbir müdahale, satış, destek vb. sürece ihtiyaç olmadan kullanabilmesini ve her kullanıcının tamamen aynı yazılımı tek merkezden kullanıyor olmasını anlatıyor. Örnek vermek gerekirse Spotify, Gmail, Dropbox ve Paraşüt gibi şirketler SaaS modelinde çalışıyor.

Evet, doğru tahmin ettiniz, Kolay İK da bir SaaS. Yani siz Kolay İK kullanıcıları tamamen aynı yazılımı kullanıyorsunuz, tüm geliştirmelerden birlikte faydalanıyorsunuz, birinizden öğrendiğimiz yeni bilgileri diğerinizin hayatını kolaylaştırmak için kullanarak kullanıcı deneyimini sürekli geliştiriyoruz.

Belki farkında değilsiniz, ancak Türkiye’deki en büyük İK çalışanları ve şirket yöneticileri topluluklarından birinin önemli bir üyesisiniz.

Ve Kolay İK’nın ücretini hep birlikte, paylaşarak ödüyorsunuz. Kolay İK ortalama şirket başına aylık sadece 85 TL kazanıyor. Kullanıcı şirket sayısı büyüdükçe, yani siz bizi çevrenize tavsiye ettikçe hem topluluğumuz büyüyor, hem ücreti paylaştığınız şirket sayısı artıyor, hem de kullandığınız ürün size hiçbir yeni maliyet getirmeden daha hızlı gelişiyor.

Biz sizleri de yatırımcılarımız, ortaklarımız arasında görüyoruz. Satın almak da bize güvenmek ve ürünümüzün ortağı olmaktır. Bu nedenle istediğiniz her zaman bize aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşarak Kolay İK’nın finansal bilgilerini, ürün geliştime stratejilerini, büyüme değerlerini öğrenebilirsiniz.

Kolay İK Kurucu Ortak

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun