tr
Lütfen bir dil seçin

3 Basit Soruyla Kolay İK Nedir: Kolay İK’ya Giriş 101

Kolay İK

İnsan Kaynakları kelimelerinin kısaltması olan İK, zamanla yaygın olarak kullanılan bir terime dönüştü. Tıpkı İngilizce’de Human Resources kelimelerinin HR olarak kısaltılması ve kullanılması gibi.

İsmimizdeki İK’nın ne demek olduğuna açıklık getirdikten sonra, Kolay İK’nın ne yaptığına ve hayatınızı nasıl kolaylaştırdığına geçebiliriz.

Soru 1: Kolay İK nedir?

Kolay İK, şirketlerin insan kaynakları konusundaki personel yönetimi alanındaki iş yükünü azaltmak üzere kurgulanmış bir yazılımdır.

Soru 2: Peki nedir bu Kolay İK’nın amacı?

Yazılımın öncelikli amacı insan kaynakları ve personel yönetim süreçlerini kolaylaştırmak ve bu süreçlerle ilgilenen çalışanların iş yükünü en aza indirmektir.

Ayrıca Kolay İK, kullanıcılardan gelecek geri bildirimler doğrultusunda sistemi iyileştirerek sektörünün en verimli ve ulaşılabilir yönetim aracı olmayı hedefliyor.

Soru 3: Kolay İK kullanıcılarına ne gibi imkanlar sunar?

Kolay İK, izin süreçlerinin takibinden tutun, eğitimlerin planlanmasına, performans yönetiminden, raporların kolayca çekilmesine dek pek çok işi, her zamankinden çok daha basit bir şekilde tek bir platform üzerinden takip edebilmenizi sağlar.

Hep diyoruz bir kere daha diyeceğiz:

Buyrun Kolay İK’yı 15 gün deneyin, hayatınızı nasıl kolaylaştıracağımızı görün!

Personel Yönetim Yazılımı

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü Platformu'nun ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun